CE WE BA BS Bevrijdingsconcert

Contactgegevens

Meer informatie over Concordia Eefde? Neem vrijblijvend contact met ons op via info@concordiaeefde.nl

 

Bestuur

Voorzitter: Theo Klein Bleumink (06 – 203 33 906)

  • voorzitter@concordiaeefde.nl

Secretaris: Alrik Hekkelman (06 – 291 07 542)

  • secretaris@concordiaeefde.nl

Penningmeester: Ingrid Bieleman (0575 – 530013)

  • penningmeester@concordiaeefde.nl

Afdeling orkesten: Marijn van den Born (06 – 209 65 958)

  • orkesten@concordiaeefde.nl

Afdeling opleidingen: Carla van Leeuwen (06 – 424 57 876)

  • opleidingen@concordiaeefde.nl

 

Verder

Boekingen voor optredens: Adrie Eising

  • boekingen@concordiaeefde.nl

Communicatie, Pers & PR: Herjon Nieuwburg

  • communicatie@concordiaeefde.nl

De Vrienden van Concordia: Jan Poesse

  • vrienden@concordiaeefde.nl

 

Oefenlocatie

Het Hart

Jolinkweg 2

7211 DM Eefde

Meer weten?

Wil je meer informatie over de Muziekvereniging Concordia, download dan dit gratis e-book, klik hier.

 

Ik heb een vraag

Als je hieronder je naam en e-mailadres achterlaat, dan nemen wij contact met je op.

Uw naam

Uw e-mail

Uw bericht